O nas

W 2010 r. otworzyłam na Ukrainie firmę dom fototapet. Przez 10 lat istnienia biznesu, na rodzimym rynku obsłużyłam tysiące klientów, którzy szukali spersonalizowanej oferty fototapet pod wymiar. 

Od 2022 r. sklep działa także w Polsce. Ta data rozszerzenia działalności firmy na rynek polski nie jest przypadkowa. 

W roku 2022 z powodu wojny na Ukrainie postanowiłam osiedlić się w Polsce i tutaj dalej rozwijać swój biznes czerpiąc z mojego bogatego doświadczenia i bardzo dobrych relacji z drukarniami które zbudowałam przez lata. 

Wydarzenia na Ukrainie pokazały mi i wielu innym osobom w tej samej sytuacji, jak wiele znaczy mieć swój dom. W Polsce urządzam się od nowa. 

Chcę mieć tu miejsce, w którym ja i moja rodzina poczujemy się znowu u siebie, przy okazji dostarczając sobie i innym inspiracji w postaci dekoracji ściennych, które przywołują wspomnienia i nastrajają optymistycznie na przyszłość. 

W dom fototapet wspiera mnie zespół projektantów i grafików. Razem dokonujemy starań, aby nasza oferta fototapet na wymiar pomogła Ci stworzyć wnętrze, w którym przede wszystkim dobrze się czujesz - swoją szczęśliwą przestrzeń.

Wierzymy, że znajdziesz tu coś dla siebie.