Inne usługi

Darmowa próbka zdjęcia

Jeśli chcesz ocenić jakość materiału, fakturę i zobaczyć jak harmonijnie fototapety będą wyglądać we wnętrzu - zamów bezpłatny wydruk próbki zdjęcia! Wybierz działkę, wypełnij formularz lub zadzwoń do menadżera, a my wyślemy Ci panel testowy o wymiarach 130x30 cm, na którym wydrukujemy część zdjęcia w powiększeniu. Wystarczy przymocować płótno do ściany, a odrazu zrozumiesz, jak będzie się ono czuło we wnętrzu.


Wizualizacja

Jeśli masz ograniczenia czasowe i nie możesz czekać na dostawę próbki zdjęć, poproś o wizualizacje. Zrób zdjęcie wnętrza pokoju i prześlij je do nas, wskazując miejsce, w którym planujesz umieścić panel. Projektant "Dom fototapety" nałoży wybrane przez Ciebie tematy na zdjęcie. Dopiero po zatwierdzeniu układu i uzgodnieniu rozmiaru płótno zostanie wydrukowane. Produkt będzie gotowy następnego dnia.


INDYWIDUALNY WYBÓR

Nie możesz zdecydować się na fabułę? Wystarczy, że powiesz jaka tematyka Cię interesuje, a specjaliści sklepu dokonają selekcji zdjęć według indywidualnych preferencji. W razie potrzeby projektant może wprowadzać zmiany w fabule, dodawać lub usuwać elementy, dostosowywać ich położenie. Zrobi wszystko, aby fototapeta na wymiar była dla Ciebie prostym i przyjemnym zadaniem.


TWORZENIE PANELU Z TWOJEGO ZDJĘCIA

Niektórzy klienci zastanawiają się nad wklejeniem fototapety ze swoimi zdjęciami lub zdjęciami swoich bliskich. Dlatego produkcja fototapet na podstawie zdjęć klienta cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Amatorzy i profesjonalni fotografowie z pewnością znajdą w swoim osobistym archiwum kilka drogich zdjęć, które idealnie wkomponują się we wnętrze sypialni czy salonu. Źródłem może być również dowolny obraz z Internetu, jednak nie zapominaj, że musi on być w wysokiej rozdzielczości. Tylko w ten sposób możesz wydrukować wysokiej jakości fototapety ze zdjęć na zamówienie. Drukowanie z pliku o niskiej rozdzielczości bedzie z niską szczegółowością obrazu.

Polecamy szukać relacji na dużych giełdach shutterstock.com, depositphotos.com. Dostęp do przesyłania zdjęć od nich jest płatny, ale nie dla Ciebie. Przejrzyj katalogi usług, wybierz zdjęcie i wyślij link do niego projektantowi „Dom Fototapet”. Ściągnie plik w wysokiej rozdzielczości, dostosuje go do wymiarów Twojego wnętrza i wyprodukuje.


PROMOCJE, DOSTAWA I PRZYDATNE USŁUGI

Fototapetę dostarcza dla Ciebie firmy transportowe Poczta Polska lub UPC. Aby uniknąć deformacji i uszkodzeń, płótno jest pakowane w specjalną rurkę. A gdy zamówisz fototapety, których cena przekracza 200 złotych, przesyłkę pokrywa „Dom Fototapet”.